Eco by Sonya Serum of Plenty

50,95

Rijk serum met vitamine C en hyaluronzuur, verheldert de huid, gaat fijne lijntjes tegen & stimuleert de collageenproductie

3 op voorraad

Beschrijving

– rijk serum met vitamine C en hyaluronzuur
– verheldert de huid, gaat fijne lijntjes tegen
– stimuleert de collageenproductie
– zeer geschikt voor de rijpe huid

Beschrijving
Om het zo fris en actief mogelijk te houden meng je het nu.

Een briljant samengesteld, volledig natuurlijk serum om de huid optimaal te laten stralen.

Serum of Plenty is ontwikkeld om door jou te worden gemengd voor het eerste gebruik.

Dit maximaliseert de kracht van de delicate (maar krachtige) ingrediënten, terwijl de formule fris blijft.

Een briljant samengesteld, natuurlijk serum dat de huid optimaal laat stralen.

Maak kennis met onze held ingrediënten:

Vitamine C (15%) is wetenschappelijk onderbouwd en een van de favoriete ingrediënten van dermatologen. Het verbetert de zichtbaarheid van rimpels, pigmentvlekken en acne. De heilige graal van ingrediënten!
Organisch madeliefje is een briljant organisch ingrediënt dat ongelooflijk goed scrubt en de huidtint egaliseert, terwijl het uitzonderlijk goed is in het herstellen van huidweefsel.
Hyaluronzuur is geweldig in het opvullen van de huid voor een jeugdiger en steviger uiterlijk. Het trekt ook vocht in de huidcellen aan en houdt het vast, waardoor de huid uitstekend gehydrateerd is.

Eenmaal gemengd 30ml in omvang.

Gebruiksaanwijzing
Stap 1: Knijp de volledige inhoud van de Activator in de glazen Serum of Plenty fles.
Plaats de druppelaar terug op de Serum of Plenty fles en zet goed vast.

Stap 2: Schud de Serum of Plenty glazen fles gedurende ten minste 30 seconden om het poeder te activeren en op te lossen.

Stap 3: Je Serum of Plenty is nu geactiveerd en klaar voor gebruik.

Breng aan op een schone, droge huid, elke ochtend en/of avond op gezicht, hals en decolleté.

Ingredients

Aloe Barbadensis (Organic Aloe Vera) Leaf Juice*, Ascorbic Acid (Natural Vitamin C 15%)** [SEPARATE BOTTLE]

Glycerin (Plant Derived)**, Bellis Perennis (Organic Daisy) Flower Extract*, Heptyl Glucoside (Vegetable Derived)**, Gluconolactone (Vegetable Derived)**, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil**, Sodium Hyaluronate (Natural Vegan Hyaluronic Acid)**, Terminalia Ferdinandiana (Organic Kakadu Plum) Fruit Extract*, Tocopherol (Organic Vitamin E)*, Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil**, Hibiscus Sabdariffa Fruit Extract**, Calendula Officinalis Flower Oil**, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil**, Glycine Soja (Soybean) Oil**, Xanthan Gum (Plant Derived)**, Erythritol (Vegetable Ferment)**, Sodium Phytate (Rice Bran Derived)**, Sodium Benzoate (Preservative)**

ALL Ingredients either *Organic or **Natural

Eco by Sonya Serum of Plenty is een volledig natuurlijk serum om de huid te transformeren naar een optimale uitstraling. Het mooie aan dit serum is dat elk ingrediënt actief is. Het bevat een fenomenale hoeveelheid vitamine C (15%!). Het pakt pigmentatie en fijne lijntjes aan, vermindert roodheid, verheldert de huid en stimuleert de collageenproductie.

Actieve ingrediënten:

  • Vitamine C (15%) is wetenschappelijk onderbouwd en een van de favoriete ingrediënten van dermatologen. Het vermindert de zichtbaarheid van rimpels, donkere vlekken en acne.
  • Biologische Daisy, madeliefje, is een biologisch ingrediënt dat goed is in het exfoliëren en egaliseren van de huidtint, terwijl het uitzonderlijk is in het herstellen van huidweefsel.
  • Hyaluronzuur is geweldig in het opvullen van de huid voor een jeugdiger en stevig uiterlijk. Hyaluronzuur trekt ook vocht in de huidcellen aan en houdt dit vast, waardoor de huid uitstekend gehydrateerd wordt.

Gebruik: Goed schudden voor gebruik. Elke ochtend en/of avond op een schone, droge huid aanbrengen op gezicht en hals. Voor de beste resultaten gebruiken in combinatie met de volledige Skin Compost collectie. Breng een zonnebrandcrème voor het gezicht aan als laatste stap in je huidverzorgingsroutine.

Inhoud: 30ml

Extra informatie

Gewicht 10 g
Huidtype

Droge/vochtarme huid, Gecombineerde/Vette huid, Gevoelige huid, Normaal/Geen idee, Rijpere/oudere huid

Merken

Eco By Sonya

Availability Now available in-store at
Mendelssohnstraat 14 Dedemsvaart 7701 TS

Powered With Oliver Pos

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Eco by Sonya Serum of Plenty” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *